Numer Infolinii:71 77 36 910
(infolinia czynna pon.-pt. 7.00-19.00)
iCentrum usług wspólnych
dla podmiotów
z Grupy Kaczmarski

Skontaktuj się z nami

Centrum prasowe

decorative image

Raporty

Poniedziałek, 10 października 2022 r.
Kto nie płaci ubezpieczycielom
Raport Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. „Kto nie płaci ubezpieczycielom” prezentuje dane o zadłużeniu konsumentów oraz przedsiębiorstw wobec ubezpieczycieli działających na polskim rynku.
Czytaj więcej
Wtorek, 20 września 2022 r.
Zadania administratorów i inspektorów ochrony danych w kontekście bezpiecznego przetwarzania danych osobowych – zaproszenie na webinarium
Wspólny raport Krajowego Rejestru Długów, serwisu ChronPESEL.pl i Urzędu Ochrony Danych Osobowych poświęcony wiedzy Polaków na temat zadań administratorów i inspektorów ochrony danych.
Czytaj więcej
Poniedziałek, 19 września 2022 r.
Polacy wobec dłużników gminnych
Raport Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA pod patronatem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, prezentujący wyniki badania, którego celem była identyfikacja postaw Polaków wobec działań władz gminy ukierunkowanych na odzyskanie zaległych opłat od mieszkańców i przedsiębiorców. W tym m.in.: poznanie oczekiwań badanych wobec sposobów odzyskiwania zaległych opłat od mieszkańców i przedsiębiorców przez władze gminy, określenie sytuacji, w których badani dostrzegają zasadność rezygnacji z egzekwowania zaległych opłat od mieszkańców i przedsiębiorców przez władze gminy, a także rozpoznanie, czy zdaniem badanych gminy odpowiednio informują mieszkańców o sposobach zarządzania gminnym budżetem.
Czytaj więcej
Czwartek, 30 czerwca 2022 r.
Impulsy i bariery finansowe w rozwoju MŚP
Wspólny raport Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej i firmy faktoringowej NFG o czynnikach wspierających polski biznes i największych barierach uniemożliwiających rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju.
Czytaj więcej