Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Zarząd

decorative image

Zarząd

Adam Łącki
Prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie ukończył specjalizację: zarządzanie jednostkami służby zdrowia.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w polskim oddziale koncernu Johnson&Johnson, gdzie z czasem został regionalnym szefem sprzedaży. Następnie kierował kilkoma oddziałami firm windykacyjnych. Od 1 marca 2005 r. pełni funkcję prezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. Pod jego kierownictwem KRD stało się trwałym elementem w polskiej gospodarce, tworząc ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych.

Od 2017 roku Adam Łącki jest również wiceprezesem Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Banków i Instytucji Finansowych. Od 2014 do 2020 roku pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komitetu Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (dawniej Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce). Od 2020 roku członek Rady Komitetu ZPF. Od 2020 roku jest także przewodniczącym Zespołu Rady Konsultacyjnej na Dolnym Śląsku przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Od 2023 roku wiceprzewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. 

Wielokrotnie uznawany przez „Gazetę Finansową” i magazyn „Home&Market” za jednego z 25 najlepszych menadżerów świata finansów w Polsce.