Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Opinie Klientów

decorative image

Opinie Klientów

ALMAX GRUPA TÖNSMEIER
W obecnych warunkach rynkowych standardem staje się profesjonalizm, zaangażowanie, dbałość o szczegóły, alle przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, które pojawiają się u Klienta, jeśli wie, że jego oczekiwania zostaną spełnione.

Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. należy do grona firm, które spełniają powyższe wymagania, a dzięki możliwości korzystania z jego bazy i informacji w niej zawartych, możemy w szybki  sposób uzyskać informację o płynności finansowej naszych kontrahentów oraz potencjalnych Klientów.

Nasze Przedsiębiorstwo na każdym kroku uzyskuje cenną i skuteczną pomoc w zakresie działań windykacyjnych, pozyskując niejednokrotnie wsparcie techniczne dotyczące systemu, prawne - udzielane przez fachowy zespół oraz merytoryczne udzielane przez profesjonalnie przygotowanych opiekunów oraz konsultantów.

Opierając się na własnym doświadczeniu z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować każdemu przedsiębiorcy współpracę z KRD BIG S.A.
NASZ ADMINISTRATOR SP. Z O.O.
Pomimo krótkiego okresu współpracy zauważalnie spadł poziom zadłużenia wśród mieszkańców. Dzięki narzędziom prewencyjnym jakie w ramach współpracy wykorzystujemy w naszych codziennych działaniach, udało nam się zmobilizować właścicieli lokali we Wspólnotach Mieszkaniowych, którymi administrujemy, do terminowego regulowania zobowiązań.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe korzyści wynikające ze współpracy polecamy wszystkim przedsiębiorcom Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera.
MBANK S.A.
Oferowane przez KRD BIG S.A. usługi cechują się dobrą jakością, dostarczane informacje są rzetelne i skutecznie wspierają proces podejmowania decyzji kredytowych w procesach udzielania kredytów dla osób fizycznych i małych firm. Dotychczasowy proces współpracy i komunikacja z firmą KRD BIG S.A. przebiegają bez zarzutów.
MERCEDES-BENZ BANK POLSKA S.A.
Podstawą kontaktów z KRD BIG S.A. jest fachowość w połączeniu z wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Obsługiwani jesteśmy bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności, dzięki czemu KRD BIG S.A. zyskało u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić je jako sprawdzonego Partnera. Zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm kadry pracowniczej składają się na pozytywną wizytówkę KRD BIG S.A.

Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez KRD zwłaszcza tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy w zakresie wymiany danych i udostępniania informacji gospodarczych.
BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O.
Z Krajowym Rejestrem Długów BIG S.A. jesteśmy związani już ponad 10 lat. Przez ten czas, niezmiennie współpracujemy z wykwalifikowanymi i kompetentnymi specjalistami. Doceniamy szczególny zapał i energię, jaką wykazali przy negocjacji zmian przepisów prawnych, umożliwiających nam jako przedsiębiorcom branży faktoringowej, w pełni wykorzystywać Biura Informacji Gospodarczej.
Bogate zasoby danych Krajowego Rejestru Długów oraz ich przejrzystość i dostępność są dla nas jednym z głównych narzędzi zarządzania ryzykiem. Wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy zarówno do weryfikacji ryzyka, jak i motywowania dłużników do spłaty zobowiązań.

Należy podkreślić, że nasze relacje z Krajowym Rejestrem Długów nie ograniczają się jedynie do korzystania z bazy informacji o dłużnikach, ale przede wszystkim do wspólnego promowania etycznych zachowań w biznesie.
DINERS CLUB POLSKA SP. Z O.O.
Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. gwarantuje dostarczenie aktualnych danych o sytuacji finansowej potencjalnych i obecnych kontrahentów oraz dostarcza skutecznych narzędzi windykacyjnych.

Nawiązanie współpracy z firmą bardzo korzystnie wpłynęło na skuteczność naszych działań windykacyjnych oraz jakość podejmowanych przez nas decyzji kredytowych.

Współpracę z firmą uważamy za bardzo udaną i spełniającą nasze oczekiwania. Dużym plusem są rzetelni i kompletni pracownicy firmy, którzy zawsze są do naszej dyspozycji i służą profesjonalną pomocą.

Mając na uwadze powyższe, szczerze polecamy współpracę z firmą KRD BIG S.A. innym przedsiębiorcom.
G.E.N. GAZ ENERGIA SP. Z O.O.
Istotę działalności Krajowego Rejestru Długów BIG S.A. uważamy za bardzo cenną w rozwijającej się tendencji globalizacji rynków oraz zadłużaniu się społeczeństwa, pozwala ona na uniknięcie ryzykownych finansowo transakcji.

Współpracę z KRD cechują szybkie rozwiązywanie problemów, zaangażowanie oraz wysokie kompetencje jej pracowników.
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń zachęcamy do współpracy innych przedsiębiorców z Krajowym Rejestrem Długów BIG S.A.
INTRUM JUSTITIA SP. Z O.O.
Wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu ze skutecznością produktu, to znakomite uzupełnienie świadczonych przez Intrum Justitia usług. KRD to firma godna zaufania, elastyczna i otwarta na potrzeby Klienta.

Bazując na doświadczeniach we współpracy z firmą KRD BIG S.A., w pełni rekomendujemy ją jako solidnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
LENDON.PL SP. Z O.O.
W naszej dotychczasowej współpracy korzystamy przede wszystkim z dostępu do rzetelnej bazy danych, która umożliwia nam szybkie i proste zweryfikowanie naszego potencjalnego Klienta. Dodatkowo w naszej korespondencji windykacyjnej wykorzystujemy pieczęć prewencyjną oraz wezwanie do zapłaty opatrzone klauzulą.

Dzięki posiadanej renomie, rzetelności zgromadzonych informacji oraz wysokiemu profesjonalizmowi w zakresie oferowanych usług bez obaw możemy rekomendować Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. jako godnego zaufania partnera biznesowego.
MAŁA POŻYCZKA SP. Z O.O.
Mała Pożyczka Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek on-line, dlatego szczególnie docenia możliwość szybkiej i rzetelnej weryfikacji osób ubiegających się o pożyczkę w największym rejestrze dłużników w kraju.

Informacja o niespłaconych zobowiązaniach pozwoliła uniknąć wielu przypadków prób nadużyć przez osoby niewypłacalne. Sprawny system informacyjny i ogromna baza danych dają możliwość natychmiastowego sprawdzenia potencjalnego pożyczkobiorcy. Dzięki temu firma działa efektywniej – szybko i trafnie podejmuje decyzje dotyczące udzielania pożyczek.

Z całym przekonaniem uważamy współpracę z KRD za profesjonalną i spełniającą nasze oczekiwania. Dziękując za dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością i satysfakcją pragniemy polecić firmę KRD BIG S.A. innym firmom.
IMPULS-LEASING POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
Obsługiwani jesteśmy bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej, zawodowej staranności, dzięki czemu KRD BIG S.A. zyskało u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić je jako sprawdzonego Partnera. 

Usługi świadczone przez KRD takie jak: możliwość weryfikacji w systemie i późniejsze monitorowanie zdecydowanie zmniejsza ryzyko zawieranych umów z nierzetelnymi kontrahentami. Poza tym baza jaką dysponuje KRD BIG S.A. pozwala nam podjąć właściwe decyzje przy wyborze kolejnych kontrahentów.
GMINNA SPÓŁKA WODNA "TŁUCHOWO"
Skuteczność windykacji wzrosła po wysłaniu wezwania do zapłaty zaopatrzonych w pieczęć prewencyjną z informacją o przekazywaniu wierzytelności do KRD BIG S.A. Efektem było wyegzekwowanie 30% należności z całej sumy zobowiązań objętych wezwaniami.

Szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność kadry pracowniczej składają się na doskonałą wizytówkę Krajowego Rejestru Długów BIG S.A.