INFOLINIA: 71 74 74 740
czynna pon.-pt. 7:30–18:00, sob. 8:00-15:00
(Infolinia ogólna Kampanii 20 lat KRD)

Skontaktuj się z nami

Związek Przedsiębiorstw Finansowych

decorative image


Od 28 stycznia 2008 roku Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Związek Przedsiębiorstw Finansowych powstał w 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe oraz zarządzające informacją gospodarczą. ZPF to Członek Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.

Misją ZPF jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce. Związek organizuje profesjonalne środowisko dla uczestników sektora, stawiając do ich dyspozycji forum wymiany wiedzy i doświadczeń, promując profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z Klientami i kontrahentami czego wyrazem jest ogłoszenie Zasad Dobrych Praktyk.


Jeżeli uważają Państwo, że doszło do naruszenia "Zasad Dobrych Praktyk" przez przedstawiciela KRD BIG S.A. istnieje możliwość złożenia wniosku o wszczęcie postępowania przez Komisję Etyki ZPF:


Aktualny certyfikat audytu etycznego:
ZPF-certyfikat-2022.jpg

Listownie

na adres biura ZPF:

ul. Długie Pobrzeże 30

80 – 888 Gdańsk