Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Informacje prasowe

decorative image
Piątek, 06 kwietnia 2012 r.
KRD uznany za Finansową Markę Roku
Krajowy Rejestr Długów został uznany przez redakcję Gazety Finansowej Finansową Marką Roku 2012.
KRD wyróżniony został za stworzenie skarbnicy wiedzy na temat nieuczciwych partnerów oraz propagowanie wśród klientów dobrych postaw w biznesie, dzięki organizowanym kampaniom społecznym.

KRD doceniono nie tylko za to, że stał się najlepiej rozpoznawalną marką na mapie biur informacji gospodarczej w Polsce, lecz również za tworzenie licznych programów branżowych, których misją jest szerzenie etycznych postaw wśród klientów i kontrahentów.
Od 2006 r. rejestr uczy i radzi, jak efektywnie zarządzać wierzytelnościami w ramach warsztatów i szkoleń Akademii KRD oraz nagradza wiarygodnych partnerów w ramach programu „Rzetelna Firma”, nad którym pełni patronat merytoryczny.
Za największy sukces instytucji uznano fakt, że swoje rady urzeczywistnia we własnym działaniu. KRD udało się, jako nielicznym na rynku, zachować fundamentalne wartości – pokazując, że uczciwą pracą i rzetelnym wypełnianiem obowiązków można zbudować zaufanie i markę.

Wyróżnienie to jest przyznawane tym firmom, które „mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami wizerunkowymi w Polsce i na świecie”. W tym roku wyróżniono 7 marek: Kredyt Bank, Axa, Union Investment, Dom Maklerski BOŚ, Bibby Financial Services, Raiffeisen Leasing oraz Krajowy Rejestr Długów.
Jak podkreślono w uzasadnieniu werdyktu, są to marki uznane w branży i wśród klientów, kojarzące się z niezawodnością, rzetelnością i lojalnością.