Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Informacje prasowe

decorative image
Środa, 20 lipca 2011 r.
Teatr 6. piętro pierwszym w Polsce teatrem z Certyfikatem Rzetelności!
Teatr 6. piętro otrzymał Certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych w Polsce instytucjom wiarygodnym biznesowo – partnerem programu jest Krajowy Rejestr Długów BIG SA.

Certyfikat Rzetelności to nie tylko prawdziwe wyróżnienie ale także gwarancja dla potencjalnych partnerów i sponsorów Teatru najwyższej jakości współpracy oraz bezpieczeństwa zawieranych kontraktów biznesowych.

„Wraz z Eugeniuszem Korinem, jesteśmy zaszczyceni, że Teatr 6. piętro – który niedawno obchodził swoje 1. urodziny – zdobył takie uznanie i certyfikat Programu Rzetelna Firma. To bardzo dobry sygnał dla naszych dotychczasowych partnerów biznesowych, potencjalnych sponsorów, ale także naszych Aktorów i Widzów, że dokładamy wszelkich starań aby w równym stopniu dbać o najwyższą jakość realizowanych w naszym Teatrze wydarzeń jak i jego wiarygodny wizerunek.
Mamy wielką nadzieję, że premiery, które w nadchodzącym sezonie przygotowujemy dla naszych Widzów, nie tylko jeszcze bardziej umocnią pozycję Teatru 6. piętro, jako jednego z najciekawszych i najgłośniejszych zjawisk w kulturze polskiej ostatnich lat, ale także przekonają potencjalnych partnerów biznesowych, że takie instytucje jak nasz Teatr dają przedsiębiorstwom bardzo szerokie spektrum możliwości zaistnienia w mądry i kreatywny sposób na polu marketingowym jak i wizerunkowym” – mówi jeden z dyrektorów Teatru 6. piętro, Michał Żebrowski.

„Program Rzetelna Firma powstał z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów BIG SA. To największe przedsięwzięcie dla biznesu w Polsce, które stanowi jeden z najbardziej prestiżowych dokumentów w tej branży. Potwierdza, że biznesmen jest wiarygodny i odpowiedzialny, reguluje w terminie wszystkie swoje należności. Jest to bardzo istotna wiadomość dla potencjalnych współpracowników”- mówi wiceprezes KRD Jakub Kostecki. Gwarancja wypłaty należnego wynagrodzenia we właściwym terminie to jedna z kluczowych kwestii przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu współpracy także z instytucjami kultury.