Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Informacje prasowe

decorative image
Piątek, 18 listopada 2011 r.
KRD wyróżniony Eurocertyfikatem 2011
Krajowy Rejestr Długów został laureatem szóstej edycji Programu Promocji Jakości EuroCertyfikat 2011. Prestiżowe wyróżnienie przyznano instytucjom, gminom i firmom z całej Polski.
Krajowy Rejestr Długów laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu EuroCertyfikat 2011 - certyfikat zarządzania firmą. Wyróżnienie przyznane za wyjątkową dbałość o funkcjonowanie KRD BIG SA zgodnie z systemami jakości i bezpieczeństwa informacji potwierdza spełnienie najwyższych wymagań i standardów pozwalających na otwartą konkurencję na polskim rynku.

EuroCertyfikat to europejskie wyróżnienie przyznawane instytucjom, które wyróżniają się dobrą organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju oraz posiadają wysokie normy jakościowe. EuroCertyfikat jest gwarantem najlepszych praktyk i profesjonalnej obsługi. Nagroda jest wyrazem uznania dla dotychczasowych osiągnięć oraz wkładu włożonego w wypracowanie wysokiego standardu świadczonych usług. Wręczenie Eurocertyfikatów odbyło się 17 listopada podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.