Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Informacje prasowe

decorative image
Wtorek, 15 listopada 2011 r.
KRD Najlepszym Partnerem w Biznesie
Krajowy Rejestr Długów tegorocznym zwycięzcą plebiscytu Najlepszy Partner w Biznesie 2011 w kategorii „Zarządzanie wierzytelnościami”, organizowanego przez magazyn Home&Market.
8 listopada 2011 r. w Warszawie w Hotelu InterContinental odbyła się uroczysta gala, podczas której Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów, odebrał statuetkę Najlepszego Partnera w Biznesie 2011 w kategorii Zarządzanie wierzytelnościami. Uroczystość poprowadziły Justyna Steczkowska i Anna Popek.

Wyróżnienie zostało przyznane KRD za łączenie rożnych gałęzi gospodarki poprzez obsługę wszystkich podmiotów gospodarczych - od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje.

Redakcja Home&Market wytypowała zwycięzców w 10 kategoriach: Edukacja, Transport, CSR, Leasing, Ubezpieczenia, Banki, Zarządzanie wierzytelnościami, IT, Telekomunikacja. Nagrodę otrzymały te firmy, które wyróżniają się bogatą ofertą, stosują innowacyjne rozwiązania oraz odznaczają się dużym profesjonalizmem i rzetelnością w biznesie.