Jesteśmy bliżej Ciebie! Pobierz aplikację mobilną KRD BIG S.A. i odkryj nową jakość korzystania z naszych usług.
INFOLINIA: 71 74 74 700
czynna pon.-pt. 7:30–18:00
(Infolinia ogólna Kampanii KRD)

Skontaktuj się z nami

Informacje prasowe

decorative image
Poniedziałek, 13 grudnia 2010 r.
KRD Gazelą Biznesu 2010
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA zajął 313. miejsce wśród 3500 firm uznanych za tegoroczne Gazele Biznesu. Do tego grona mogły trafić wyłącznie przedsiębiorstwa, które w latach 2007-2009 odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży i nie wykazywały straty. Ranking jak co roku opublikował dziennik „Puls Biznesu”.
To już 10. edycja zestawienia najdynamiczniej rozwijających się średnich przedsiębiorstw. O miejscu firmy na liście rankingowej Gazel Biznesu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. W zestawieniu ogólnopolskim KRD znalazł się na 313. pozycji, a wśród firm z Dolnego Śląska – na 30.

Tegoroczny ranking Gazel Biznesu jest wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz, ale i fakt, że znalazło się w nim 500 firm mniej niż przed rokiem, a to dlatego, że przy opracowaniu zestawienia brano pod uwagę lata 2007-2009, czyli także okres spowolnienia gospodarczego. W efekcie aż 1500 firm, które starały się o tytuł Gazeli Biznesu 2010, nie zakwalifikowało się do rankingu.

- Krajowy Rejestr Długów znalazł się zatem wśród najlepszych z najlepszych, wśród tych, którzy o kryzysie tylko słyszeli, lecz go nie doświadczyli. Jestem pewien, że przedsiębiorstwa korzystające z naszych usług także dzięki KRD wyszły z tego okresu obronną ręką – mówi Adam Łącki, prezes Zarządu KRD.

Krajowy Rejestr Długów jest jedynym biurem informacji gospodarczej, które trafiło do rankingu „Gazele Biznesu 2010”.