Nagrody


najlepsze-produkty-dla-biznesu-2020_grey-(2).jpg

NAJLEPSZY PRODUKT DLA BIZNESU 2020

Raport rozszerzony KRD został wyróżniony przez Gazetę Finansową w kategorii Najlepszy Produkt dla Biznesu 2020.NAJLEPSZY PRODUKT DLA MSP 2019

Ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczej KRD został wybrany przez Gazetę Finansową najlepszym produktem MSP 2019 w kategorii „Informacja gospodarcza”.


logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg


Prezes Adam Łącki w gronie 25 Najlepszych Menedżerów Roku 2017 i na okładce Home&Market

Na okładce najnowszego czasopisma Home&Market pojawił się Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów. Wszystko za sprawą kolejnego wyróżnienia, które trafiło do rąk prezesa Łąckiego. Mowa o tytule 25 Najlepszych Menedżerów Roku 2017.

W prestiżowym gronie zarządzających najprężniejszymi spółkami w Polsce, prezes Zarządu KRD znalazł się już po raz trzeci. Wcześniej Adam Łącki został doceniony przez redakcję magazynu w 2014 i 2015 roku.

Prezesa Zarządu KRD doceniono za systematyczny rozwój i umacnianie pozycji naszej firmy na rynku informacji gospodarczej, a także za zapewnienie wsparcia zarówno przedsiębiorcom, jak i konsumentom. Na łamach gazety ukazała się również sylwetka Adama Łąckiego.logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg


Adam Łącki w gronie TOP 25 MENEDŻERÓW W FINANSACH

Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów znalazł się w rankingu TOP 25 MENEDŻERÓW W FINANSACH. Wyróżnienie przyznała Gazeta Finansowa.

W tym prestiżowym gronie Adam Łącki znalazł się po raz piąty. Tym razem prezes Zarządu KRD został doceniony za wkład w rozwój naszej firmy, świeże spojrzenie na sektor finansowy oraz skuteczne umacnianie pozycji Krajowego Rejestru Długów jako niekwestionowanego lidera na rynku biur informacji gospodarczej.


logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg

GAZELE BIZNESU 2016

Gazele Biznesu to elitarne grono najdynamiczniej rozwijających się firm. Na tą najbardziej prestiżową nagrodę w świecie małych, średnich i tych większych firm trzeba solidnie zapracować. Kryteria rankingu są bowiem bardzo surowe. O tytuł Gazeli Biznesu 2016 mogły ubiegać się firmy, które rozpoczęły działalność przed 2013 rokiem i prowadzą ją nieprzerwalnie. Mało tego, musiały w roku bazowym – tj. 2013, osiągnąć sprzedaż w przedziale 3-200 mln zł. Kolejnym warunkiem jest zwiększenie sprzedaży rok rocznie. Ponadto, laureaci tych nagród w latach 2013-2015 ani razu nie mogli odnotować strat. 


logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg

Adam  łĄcki Menedżerem Roku 2015

Kolejny rok z rzędu prezes Zarządu KRD, Adam Łącki otrzymał tytuł Menedżera Roku 2015. Wyróżnienie przyznał magazyn „Home&Market”.
Pod kierownictwem Adama Łąckiego KRD znacząco umocniło swoją pozycję lidera rynku i jako jedyne stworzyło ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych. 


logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg

FINANSOWA MARKA ROKU 2015

Krajowy Rejestr Długów został wyróżniony przez Gazetę Finansową nagrodą Finansowa Marka Roku w kategorii zarządzania należnościami. 

Gazele-2015-(3).PNG

GAZELE BIZNESU 2015

Gazela Biznesu to firma, która skutecznie potrafi dostosować działalność do trudnych warunków rynkowych, świetnie radzi sobie w czasach spowolnienia gospodarczego i konsekwentnie buduje swoją przewagę konkurencyjną.

 

DIAMENTY FORBESA 2013

Krajowy Rejestr Długów już po raz kolejny został umieszczony na liście Diamentów Forbesa, czyli przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Redakcja prestiżowego miesięcznika opracowała listę Diamentów we współpracy z firmą Dun & Bradstreet – jedną z najbardziej znanych wywiadowni gospodarczych na świecie – na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. 

najlepszy produkt dla biznesu

Oferta KRD została uznana przez Gazetę Finansową "Najlepszym Produktem dla Biznesu" . Nagroda została przyznana w uznaniu usługi sprawdzania kontrahentów i klientów, poszerzającą wiedzę na temat obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych. Jury doceniło KRD jako nieocenione źródło informacji o wiarygodności finansowej osób, czy firm.

Najlepszy partNer w biznesie

Magazyn Home & Market przyznał nagrody Najlepszy Partner w Biznesie 2011. Wyróżnienie zostało przyznane KRD za łączenie rożnych gałęzi gospodarki poprzez obsługę wszystkich podmiotów gospodarczych – od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. Redakcja dokonała wyboru nominowanych na podstawie przeglądu ofert poszczególnych firm, proponujących usługi klientom instytucjonalnym, oraz na podstawie opinii największych prywatnych przedsiębiorstw.

dolnośląski certyfikat gospodarki

Jest to regionalny certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawany przedsiębiorcom przez województwo dolnośląskie. Wyróżnienie nim Krajowego Rejestru Długów świadczy o jego istotnym wkładzie w rozwój regionu, tworzenie rynku pracy oraz stanowi wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności biura.

TUrbina polskiej gospodarki

Krajowy Rejestr Długów zwyciężył w rankingu Gazety Finansowej i odebrał wyróżnienie w kategorii Najlepszy Produkt dla MSP. Wyróżnienie zostało przyznane za stworzenie innowacyjnego narzędzia dopasowanego do potrzeb MSP oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorstw poprzez ochronę przed nieuczciwymi kontrahentami  i wysoki standard usług.

najlepszy manager finansowy

Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów, został uznany przez Gazetę Finansową do grona 25 najlepszych menedżerów świata finansów w Polsce. Znalazł się tam w towarzystwie m.in. prezesów PKO BP, PeKaO SA, EFL czy Grupy Ergo Hestia.
Pod kierownictwem Adama Łackiego Krajowy Rejestr Długów umocnił swoją pozycje rynkową jako lider w branży informacji gospodarczej .

euro certyfikat 2009

To europejskie wyróżnienie jest przyznawane podmiotom gospodarczym odznaczającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju oraz spełnianiem surowych norm jakościowych. Po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości, kapituła konkursu pozytywnie oceniła pracę Krajowego Rejestru Długów, przyznając nagrodę „Certyfikat Wiarygodności Firmy”.

Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości