Studenci i absolwenci

Mamy dla Ciebie ciekawy pomysł na spędzenie wakacji, czyli Program Praktyk Letnich. To propozycja dla studentów IV i V roku, którzy chcą przeżyć wspaniałą wakacyjną przygodę z biznesem!

Program Praktyk Letnich trwa 1-3 miesiące (lipiec-wrzesień), w zależności od rodzaju i zakresu powierzonych zadań. W trakcie PPL realizujesz własne projekty wynikające z aktualnych potrzeb biznesowych naszej firmy. Nad Twoja pracą będzie sprawował opiekę bezpośredni przełożony – opiekun praktyk. Jako uczestnik programu włączysz się w bieżącą pracę wybranego działu. Zobaczysz jak funkcjonuje największe Biuro Informacji Gospodarczej w Polsce.

Jeśli:
  • jesteś studentem IV lub V roku, który chce przeżyć wspaniałą wakacyjną przygodę z biznesem
  • masz sprecyzowane zainteresowania i chciałbyś poznać w praktyce jeden z obszarów funkcjonowania naszej firmy
  • jesteś ambitny i lubisz wyzwania

to zapraszamy Cię do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym).

Program Praktyk letnich to świetny pomysł, aby rozpocząć swoją karierę w KRD. Co roku, po zakończonych praktykach wielu studentów zostaje z nami, podejmując staże lub stałą pracę.

Na Program Praktyk Letnich możesz aplikować od 1 kwietnia do 17 maja.


Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości