Akademia KRD

r-ak.png
Akademia Krajowego Rejestru Długów to ogólnopolski projekt edukacyjny który powstał po to, by nauczyć przedsiębiorców skutecznego odzyskiwania zaległych należności. Dzielimy się wiedzą i dostarczamy skuteczne narzędzia usprawniające zarządzanie należnościami. Uczymy, jakie decyzje należy podejmować, aby prowadzić skuteczne działania windykacyjne.

Przygotowujemy szkolenia w oparciu o najwyższe standardy i bogate doświadczenie. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą trenerską, skupiającą się na nowoczesnych i w 100% praktycznych technikach nauczania.

Zobacz, ile zyskasz biorąc udział w szkoleniach Akademii:

Oferujemy:

SZKOLENIA OTWARTE

Realizujemy cykl szkoleń i konferencji, które umożliwiają nam dzielenie się wiedzą,
pasją i doświadczeniem. Ich tematyka jest szczegółowo opracowana przez ekspertów na co dzień zajmujących się windykacją i negocjacjami, dzięki czemu stanowią one skuteczne wsparcie dla przedsiębiorców.

WARSZTATY ZAMKNIĘTE

Jeżeli cenisz indywidualne rozwiązania dostosowane do branży i strategii firmy, możemy przygotować dedykowane warsztaty zamknięte, na których analizować będziemy sytuację danej firmy.

DORADZTWO/CONSULTING

Oferujemy zajęcia z zakresu skutecznych narzędzi windykacji, opracowujemy zasady postępowania z nierzetelnymi kontrahentami, a także uczymy pracowników prowadzenia rozmów windykacyjnych.

Sprawdź aktualną ofertę szkoleń>>
Zapraszamy do zapoznania się z artykułami ze Strefy Wiedzy Akademii Krajowego Rejestru Długów, gdzie regularnie umieszczamy wskazówki i porady naszych ekspertów, które służą pogłębianiu wiedzy na temat skutecznych metod zarządzania należnościami.

Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości