Starszy Specjalista ds. Transakcji Wewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • umiejętność analizowania rozliczeń finansowych w związku z produktami wiązanymi oferowanymi przez podmioty powiązane w Grupie z punktu widzenia cen transferowych,
  • przygotowywanie analiz finansowych, kalkulacji i sprawozdawczości  dla potrzeb wymogów transakcji wewnętrznych,
  • nadzór nad zawieraniem umów z podmiotami powiązanymi,
  • przygotowywanie i wdrażanie wytycznych do organizacji dotyczących reguł i warunków związanych z transakcjami wewnętrznymi,
  • regularna kontrola i weryfikacja  stosowania zapisów umów wewnętrznych w organizacji,
  • wykonywanie analiz skutków wynikających z zawartych umów oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań.

Oczekiwania:
  • min. 2 lata pracy na stanowisku związanym z cenami transferowymi,
  • mile widziane doświadczenie związane z pracą w kancelarii doradztwa podatkowego w zakresie cen transferowych,
  • umiejętność obsługi MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość przepisów dotyczących podatku CIT w szczególności z zakresu cen transferowych,
  • podstawowa znajomość przepisów dotyczących podatku VAT,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia w szczególności:,
  • dostrzegania związków przyczynowo – skutkowych,
  • umiejętność przewidywania możliwych konsekwencji w związku z wdrażaniem potencjalnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach,
  • świetną atmosferę w zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie CV KRD proszę dołączyć do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRD BIG S.A dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”