Specjalista ds. księgowości

Zadania:

  •  aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych ,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • współpraca z Departamentem Controllingu.

Oczekujemy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  •  znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • praktycznej znajomości programu Comarch ERP XL,
  • wykształcenia min. średnie, preferowane wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • dobrych umiejętności z zakresu MS Excel,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • skrupulatności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy.
Oferujemy:

  •  szkolenia wdrażające w zakres obowiązków,
  • praca w stabilnym, doświadczonym zespole,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie CV KRD proszę dołączyć do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRD BIG S.A dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”