SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Twoje zadania:

  • uczestniczenie w procesie planowania i budżetowania,
  • opracowywanie modeli, prognoz i analiz finansowych,
  • prezentacja analiz, wniosków i rekomendacji,
  • tworzenie i rozwój narzędzi do analizy i raportowania.
Czego wymagamy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia / finanse / ekonometria / statystyka),
  • minimum 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedzy z zakresu rachunkowości zarządczej i controllingu,
  • biegłej znajomość programu MS Excel,
  • wysokich umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.
Co możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych,
  • wsparcie stabilnego i doświadczonego zespołu,
  • możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów,
  • dużą samodzielność w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie CV KRD proszę dołączyć do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRD BIG S.A dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”