Trochę historii

Mówienie o historii departamentu IT jest jak opowiadanie o dekadzie rozwoju rozwiązań bazodanowych, programistycznych i testerskich.

Dziesięć lat temu nad projektem ustawy o wymianie informacji gospodarczych pochyliło się dziesięć osób ze świeżo stworzonego departamentu IT. Po pół roku nieustannej pracy gotowy był nasz pierwszy projekt – system wymiany informacji o dłużnikach – z którego już pierwszego dnia funkcjonowania biura skorzystał pierwszy klient.

Przez wszystkie te lata nieustannie go udoskonalamy, odpowiadając nie tylko na potrzeby naszych klientów, ale też pozostając na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi, jak i … aktualnymi rozporządzeniami prawnymi.

Po dekadzie departament IT rozrósł się – aktualnie pracuje tu ponad 100 osób. Naszą pracą określamy standardy rozwiązań informatycznych, a także przyczyniamy się do utrzymania najwyższej jakości usług oferowanych przez Krajowy Rejestr Długów jego klientom.

Jestem pewien, że za kolejne dziesięć lat nadal będziemy liderem w swojej branży.
  
Łukasz Wrona
Dyrektor Departamentu IT


łukasz-wrona-(3).jpg

Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości