Kariera w ITKrajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA administruje największą w Polsce bazą danych o zadłużonych przedsiębiorcach i konsumentach ze wszystkich gałęzi gospodarki, dostępną przez Internet.  Wykorzystanie zawartych w niej informacji pozwala na uniknięcie ryzyka zawarcia umowy z nieuczciwymi kontrahentami.

Utrzymaniem poprawnego działania systemu zajmuje się Departament IT, najbardziej rozbudowany dział firmy. Na jego rzecz pracuje już ponad 100 osób, a ich wiedza i doświadczenie pozwala na świadczenie przez Krajowy Rejestr Długów usług na najwyższym poziomie.


Kim jesteśmy

Przeczytaj czym zajmuje się Departament IT w Krajowym Rejestrze Długów.

zobacz więcej
DSC05155.JPG

Trochę historii

Tak to się zaczęło...

zobacz więcej
serwerownie.png

Czym się zajmujemy

Nasz zespół tworzą ludzie, których pasją jest nie tylko IT. Znajdziesz wśród nas pasjonatów górskich wycieczek, ekstremalnego gotowania i mistrzów gier strategicznych. Poznaj  nas bliżej – z tej profesjonalnej i prywatnej strony. Gwarantujemy, że  mamy dużo do zaoferowania!

zobacz więcej
it-po-pracy.jpg


Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości