Nagrody


logo_FMR2015aktualny_332_rgb.jpg

FINANSOWA MARKA ROKU 2015

Krajowy Rejestr Długów został wyróżniony przez Gazetę Finansową nagrodą Finansowa Marka Roku w kategorii zarządzania należnościami.

Gazele-2015-(3).PNG

GAZELE BIZNESU 2015

Gazela Biznesu to firma, która skutecznie potrafi dostosować działalność do trudnych warunków rynkowych, świetnie radzi sobie w czasach spowolnienia gospodarczego i konsekwentnie buduje swoją przewagę konkurencyjną.

 

DIAMENTY FORBESA 2013

Krajowy Rejestr Długów już po raz kolejny został umieszczony na liście Diamentów Forbesa, czyli przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Redakcja prestiżowego miesięcznika opracowała listę Diamentów we współpracy z firmą Dun & Bradstreet – jedną z najbardziej znanych wywiadowni gospodarczych na świecie – na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. 

najlepszy produkt dla biznesu

Oferta KRD została uznana przez Gazetę Finansową "Najlepszym Produktem dla Biznesu" . Nagroda została przyznana w uznaniu usługi sprawdzania kontrahentów i klientów, poszerzającą wiedzę na temat obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych. Jury doceniło KRD jako nieocenione źródło informacji o wiarygodności finansowej osób, czy firm.

Najlepszy partNer w biznesie

Magazyn Home & Market przyznał nagrody Najlepszy Partner w Biznesie 2011. Wyróżnienie zostało przyznane KRD za łączenie rożnych gałęzi gospodarki poprzez obsługę wszystkich podmiotów gospodarczych – od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. Redakcja dokonała wyboru nominowanych na podstawie przeglądu ofert poszczególnych firm, proponujących usługi klientom instytucjonalnym, oraz na podstawie opinii największych prywatnych przedsiębiorstw.

dolnośląski certyfikat gospodarki

Jest to regionalny certyfikat wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawany przedsiębiorcom przez województwo dolnośląskie. Wyróżnienie nim Krajowego Rejestru Długów świadczy o jego istotnym wkładzie w rozwój regionu, tworzenie rynku pracy oraz stanowi wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności biura.

TUrbina polskiej gospodarki

Krajowy Rejestr Długów zwyciężył w rankingu Gazety Finansowej i odebrał wyróżnienie w kategorii Najlepszy Produkt dla MSP. Wyróżnienie zostało przyznane za stworzenie innowacyjnego narzędzia dopasowanego do potrzeb MSP oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorstw poprzez ochronę przed nieuczciwymi kontrahentami  i wysoki standard usług.

najlepszy manager finansowy

Adam Łącki, prezes Zarządu Krajowego Rejestru Długów, został uznany przez Gazetę Finansową do grona 25 najlepszych menedżerów świata finansów w Polsce. Znalazł się tam w towarzystwie m.in. prezesów PKO BP, PeKaO SA, EFL czy Grupy Ergo Hestia.
Pod kierownictwem Adama Łackiego Krajowy Rejestr Długów umocnił swoją pozycje rynkową jako lider w branży informacji gospodarczej .

euro certyfikat 2009

To europejskie wyróżnienie jest przyznawane podmiotom gospodarczym odznaczającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju oraz spełnianiem surowych norm jakościowych. Po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości, kapituła konkursu pozytywnie oceniła pracę Krajowego Rejestru Długów, przyznając nagrodę „Certyfikat Wiarygodności Firmy”.

Copyright 2003-2014 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej,VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851; NIP: 8951794707; kapitał założycielski: 4.000.000 zł, wpłacony w całości